Wiadomości z przedszkola w Bardzie

25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku dla najstarszych przedszkolaków. W sali gimnastycznej licznie zebrali się rodzice, dziadkowie, babcie- wszyscy bardzo przejęci. Najbardziej jednak przejęte były dzieci, dla których zakończenie pobytu w przedszkolu to jednocześnie początek drogi edukacyjnej. Przedszkolaki doskonale udowodniły, że czas spędzony w przedszkolu to nie tylko zabawa, ale także możliwość zdobywania i doskonalenia różnorodnych umiejętności. Program przygotowany pod czujnym okiem p. Małgorzaty Zapały i p. Beaty Adamczyk ( z pomocą p. Edyty Korzępy i p. Doroty Chodorowskiej) to podróż przez dziesięć miesięcy pełnych zmian, przygód, zdarzeń, o których opowiadały, śpiewały i tańczyły dzieci. Było przy tym wiele radości, śmiechu i zabawy, chociaż dała się także zauważyć trema ogarniająca małych artystów. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy, książeczki, drobne upominki i słodycze. Rodzice podziękowali paniom, któe przez te wszystkie lata zastępowały w przedszkolu mamy i  były sprawczyniami wszystkich dziecięcych sukcesów. Podziękowania otrzymali również ci rodzice, którzy wspierali przedszkole w rozmaitych działaniach na rzecz dzieci. Po uroczystości był jeszcze czas na ostatnie spotkania w grupach i... wakacje!!!